HAKKIMIZDA

Şirket kurucusu olan Hilmi TÜMER 1987 yılında Tümer İnşaat’ın temelini atmıştır.. 30 yılı aşkın süredir birçok devlet kurumu ve konut inşa eden Tümer İnşaat, bilgi ve tecrübeleri doğrultusunda verdiği hizmetle ve Çukurova Bölgesi’nde ürettiği modern yaşam standartlarına uygun konutlarıyla atılan her adımda ve alınan tüm kararlarda sektörün güçlü temsilcilerinden biri olmuştur. Artarak devam eden konut açığının karşılanmasında sektörün güçlü bir temsilcisi olan Tümer İnşaat, birçok aileyi ev sahibi yaparak güven ve kalitenin simgesi olmuştur.”Müşteri memnuniyeti ve güven, kalite ve sürat” ilkelerini esas alan firma, taahhütlerini yerine getirmekte gösterdiği titizliğiyle hak ettiği teveccühü kazanmış, konut yatırımında ilgi odağı haline gelmiştir. İş tecrübesini özel ve resmi kurumlarda büyük ve sayılı projelerden alarak bugüne kadar kalite prensibinden hiç ödün vermeden gerçekleştirdiği projelerde uluslar arası standartlardaki kalite anlayışını korumuştur Tümer İnşaat 100’ü aşkın devlet taahhüt işinin altından başarıyla kalkmıştır.
Çağdaş yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap veren, insanların yaşam alanlarına kaliteli ve güvenilir hizmet sunan, inşaat sektöründe ekonomik, estetik ve güvenliği bir arada sağlayan, kaliteli üretim ve yaşanabilir çevre yaratma çabasında olan firmamız; yapı alanında kalıcı çözümler sunan bir kuruluş olmuştur. Daha modern çağdaş yapılar üretmek için sektördeki gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, en etkin şekilde kullanmak prensiplerimiz arasındadır.
Hizmet ettiğimiz toplum için en güvenilir ve sağlıklı olanı bir noktada buluşturarak, değişimlere ayak uyduran, kalıcı olmayı ve sürekli büyümeyi hedefleyen şirketimiz bu anlayış içinde çalışmaktadır. Yaptığımız projelerdeki amacımız insan hayatını kolaylaştıran huzur dolu güvenli mekanlar üretmektir.